Kurs (szkolenie) z podstaw postępowania cywilnego online

kurs z postępowania cywilnego online 2022

Kurs z podstaw postępowania cywilnego online

Kurs dotyczy postępowania cywilnego od podstaw i skierowany jest do osób początkujących, ale także dla tych nieco bardziej zaawansowanych. Szkolenie skupia się przede wszystkim na analizie odpowiednich przepisów prawnych z zakresu postępowania cywilnego.

W prostych słowach i na konkretnych przykładach (wraz z orzecznictwem i doktryną) prezentuję kwestie dotyczące podstaw postępowania cywilnego. Prezentuję także bardziej skomplikowane zagadnienia – takie jak zasady postępowania, wartość przedmiotu sporu, właściwość sądu, skład sądu, rola prokuratora, koszty procesu, pisma procesowe, posiedzenia sądowe i inne.

Poruszamy zagadnienia związane z wyrokami i postanowieniami, apelacją, zażaleniem, skargą kasacyjną, postępowaniem w sprawach małżeńskich i gospodarczych, postępowaniem nakazowym, upominawczym, uproszczonym i innymi. Zapoznaj się z bonusami w formie testów, ćwiczeń, kazusów oraz wykazu orzecznictwa związanymi z konkretnym zagadnieniem.

Szkolenie postępowanie cywilne 2022

Po jego ukończeniu każdy z uczestników będzie posiadał ugruntowaną podstawową wiedzę z zakresu postępowania cywilnego. Będzie pomocna w codziennym życiu, a także w zakresie zdania egzaminu czy też kolokwium z postępowania cywilnego. Kurs jest także przydatny dla prawników oraz innych osób, które na co dzień stykają się z postępowaniem cywilnym Pomaga usystematyzować swoją wiedzę albo przypomnieć sobie część informacji w tym zakresie.

Idealny dla studentów, a także aplikantów radcowskich oraz adwokackich. Do każdego wykładu zawarty jest film z grafikami, nagranie audio, a także odpowiedni artykuł ze źródłami, w którym jeszcze bardziej zgłębiane jest dane zagadnienie. Wspomniane artykuły tworzą e-book w formie przewodnika (podręcznika) do postępowania cywilnego. Pierwsze 3 darmowe odcinki znajdują się na naszym kanale YouTube (Prawo dla Ciebie) oraz w formie podcastu na Spotify.

Wykup dostęp

DOSTĘP DO PEŁNEJ WERSJI KURSU PO BEZPŁATNEJ REJESTRACJI MOŻESZ WYKUPIĆ TUTAJ i TUTAJ.

Gwarantujemy pełne zadowolenie z kursu, a co roku (w styczniu) dodajemy także dodatkowy odcinek, w którym opowiadamy o wszystkich nowelizacjach z ostatniego roku z danej gałęzi prawa. Wobec tego nasze kursy są zawsze aktualne i zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Dziękuję za uwagę i zapraszam serdecznie do udziału w kursie. Gdybyś miał albo miała jakieś wątpliwości albo pytania, śmiało służę pomocą. Do zobaczenia!

Kurs (szkolenie) z podstaw postępowania cywilnego online

Dodaj komentarz

Przewiń do góry