O nas

O nas. Kim jesteśmy?

Nasze kursy

Cześć! Nazywam się Adrian Szydlik, jestem radcą prawnym i na pomysł założenia własnego bloga oraz kanału na YouTube związanego z tematyką prawniczą wpadłem na koniec 2019 roku. Wraz z końcem 2020 roku ruszyliśmy z projektem, który ma na celu zwiększanie świadomości prawnej wśród społeczeństwa. Portal PrawodlaCiebie jest przeznaczony dla wszystkich – od osób chcących zostać prawnikami, przez studentów prawa i aplikantów, aż po osoby, które po prostu interesują się prawem albo chcą zgłębić swoją wiedzę w tym zakresie i rozwiązać swoje problemy natury prawnej. Prowadzimy swoją stronę, blog, platformę z kursami, kanał YouTube, podcast Spotify i social media (Facebook, Instagram, LinkedIn).

Co oferujemy w ramach naszych kursów?

Wszystkie nasze kursy nastawione są na podstawy z danej gałęzi prawa – będą idealne dla studentów i aplikantów dla egzaminem albo kolokwium, a także dla osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z danej gałęzi prawa. Opierają się one o formę wideo oraz audio, w których tłumaczymy wszelkie zawiłości prawne. Do każdego kursu dorzucamy zawsze e-book z danej gałęzi prawa wraz ze źródłami, a także dodatkowe kazusy wraz z odpowiedziami oraz spis orzecznictwa (najważniejszych orzeczeń) do każdej z lekcji. 

prawo dla ciebie kursy szkolenia

Gwarantujemy pełne zadowolenie z kursu albo zwrot pieniędzy, a co roku (w styczniu) dodajemy także dodatkowy odcinek, w którym opowiadamy o wszystkich nowelizacjach z ostatniego roku z danej gałęzi prawa, tak więc nasze kursy są zawsze aktualne i zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Na życzenie wystawiamy także imienny certyfikat ukończenia kursu.

Wszystkie nasze szkolenia dostępne są naszej platformie z kursami po wcześniejszej bezpłatnej rejestracji:

www.prawodlaciebie.elms.pl 

W czym możemy Ci pomóc?

Proste prawo dla każdego

Jeżeli masz jakieś sugestie, propozycje, problemy prawne albo wyrażasz chęć współpracy z nami - napisz do nas na kontakt@prawodlaciebie.com.pl

Przewiń do góry