Kurs (szkolenie) online 2021 z podstaw prawa cywilnego – ZAPOWIEDŹ

Cześć! Jesteśmy portalem o nazwie ,,Prawo dla Ciebie” i zapraszamy na nasz kurs z podstaw prawa cywilnego. Pierwsze trzy darmowe odcinki dostępne są na naszym kanale YouTubepodcaście Spotify , a całość można wykupić na naszej stronie po darmowej rejestracji oraz na platformie Udemy.

Dla kogo jest ten kurs?

Wspomniany kurs skierowany jest przede wszystkim do osób początkujących, ale także dla tych nieco bardziej zaawansowanych. Będzie idealny dla studentów i aplikantów przed egzaminem, ale także dla niektórych prawników chcących odświeżyć swoją wiedzę z prawa cywilnego i wszystkich innych osób, które chcą poszerzyć swoją wiedzę z tej gałęzi prawa. W prostych słowach i na konkretnych przykładach (wraz z orzecznictwem i doktryną) zaprezentuję Ci kwestie dotyczące podstaw prawa cywilnego.

Czego się nauczę w szkoleniu?

W przygotowanym przeze mnie szkoleniu nauczysz się podstaw prawa cywilnego, poznasz przepisy prawne w zakresie m.in. osób fizyczych i prawnych, prawa własności, ograniczonych praw rzeczowych, zobowiązań, a także wzorów oraz poszczególnych postanowień umów takich jak umowa sprzedaży, zlecenia, o dzieło, najmu, dzierżawy, spółki cywilnej oraz wielu innych. Poza tym, dowiesz się jak dochodzić swoich praw przed sądem z zakresu prawa cywilnego, a także pozyskasz inne cenne informacje dotyczące np. sporządzania pism procesowych oraz umów cywilnoprawnych.

Z czego składa się kurs prawa cywilnego?

Kurs składa się z artykułów, wykładów w formie audio i wideo, wzorów poszczególnych umów i ich postanowień, zawiera stworzony przeze mnie podręcznik do prawa cywilnego w formie e-booka, a także zestaw różnych kazusów z prawa cywilnego. Pierwsze 3 darmowe odcinki znajdują się na naszym kanale YouTube (Prawo dla Ciebie) oraz w formie podcastu na Spotify. Na YouTube oraz Udemy dostepny jest także nasz darmowy poprzedni kurs z prawa pracy, zatem możesz szybko sprawdzić czy ta forma nauki jest dla Ciebie i czy sposób, w jaki przekazuję wiedzę Ci odpowiada. Koszt zakupu dostępu do całego kursu to 59,99 zł. Dla pierwszych osób dorzucam także bonusowy moduł dotyczący sposobów szybkiej oraz efektywnej nauki. Dziękuję za uwagę i zapraszam serdecznie do udziału w kursie. Gdybyś miał albo miała jakieś wątpliwości albo pytania, śmiało służę pomocą. Do zobaczenia!  

DARMOWY KURS I SZKOLENIE ONLINE PRAWO CYWILNE 2021

Przy okazji zapraszamy na platformę z kursami, w której oferujemy pełen kurs z podstaw prawa cywilnego,  prowadzony przez nas tutaj. Dostęp do pełnej wersji szkolenia kupisz bezpośrednio klikając w tym miejscu.
Kurs (szkolenie) online 2021 z podstaw prawa cywilnego – ZAPOWIEDŹ

Dodaj komentarz

Przewiń do góry