Szkolenie prawo karne online 2024 – Prawo dla Ciebie (zapowiedź)

szkolenie online prawo karne 2024

Cześć! Nazywam się Adrian Szydlik, jestem radcą prawnym i prowadzę portal o nazwie ,,Prawo dla Ciebie”. Zapraszam Cię na przygotowany przeze mnie kurs ,,Prawo karne i wykroczeń od podstaw”.

Do kogo jest skierowany ten kurs?

Wspomniany kurs skierowany jest przede wszystkim do osób początkujących, ale także dla tych nieco bardziej zaawansowanych, posiadających już podstawowe informacje z zakresu prawa karnego. Kurs skupia się przede wszystkim na analizie odpowiednich przepisów prawnych z zakresu prawa karnego oraz wykroczeń.

W prostych słowach i na konkretnych przykładach (wraz z orzecznictwem i doktryną) zaprezentuję Ci kwestie dotyczące podstaw tych gałęzi prawa – zasad odpowiedzialności karnej, form popełnienia przestępstwa, kontratypów, kar, srodków karnych, zasad wymairu kar, powrotu do przestępstwa, zbiegu przestępstw, łączenia kar, przedawnienia, zatarcia skazania, środków zabezpieczających, części szczególnej Kodeksu karnego, odpowiedzialności w Kodeksie wykroczeń, części szczególnej tego kodeksu, prawa karnego materialnego pozakodeksowego oraz wieloma innymi.

Z czego składa się szkolenie?

Kurs składa się z artykułów, wykładów w formie audio i wideo, spisu orzecznictwa, zawiera stworzony przeze mnie krótki podręcznik do prawa karnego i wykroczeń w formie e-booka, a także zestaw różnych kazusów z tych gałęzi prawa. Po jego ukończeniu każdy z uczestników będzie posiadał ugruntowaną podstawową wiedzę z zakresu prawa karnego i wykroczeń pomocną w codziennym życiu, a także w zakresie zdania egzaminu czy też kolokwium z tej gałęzi prawa.

Kurs jest także przydatny dla prawników oraz innych osób, które na co dzień stykają się z prawem karnym, aby usystematyzować swoją wiedzę albo przypomnieć sobie część informacji w tym zakresie. Idealny dla studentów, a także aplikantów radcowskich oraz adwokackich. Na koniec każdego z wykładów dorzucamy dodatkowe zadania aktywizujące słuchacza.

Gdzie znajdę kurs?

Pierwsze 3 darmowe odcinki z gośćmi znajdują się na naszym kanale Prawo dla Ciebie oraz w formie podcastu. Na YouTube oraz Udemy dostepny jest także nasz darmowy poprzedni kurs z prawa pracy, zatem możesz szybko sprawdzić czy ta forma nauki jest dla Ciebie i czy sposób, w jaki przekazuję wiedzę Ci odpowiada. Koszt zakupu dostępu do całego kursu to 1o9,99 zł. Dla pierwszych osób dorzucam także bonusowy moduł dotyczący sposobów szybkiej oraz efektywnej nauki. Kurs możesz zakupić po darmowej rejestracji na stronie www.prawodlaciebie.elms.pl  oraz bezpośrednio tutaj – https://prawodlaciebie.elms.pl/s/szkolenie-z-podstaw-prawa-karnego.html 

Gwarantujemy pełne zadowolenie z kursu albo zwrot pieniędzy. Co roku (w styczniu) dodajemy także dodatkowy odcinek, w którym opowiadamy o wszystkich nowelizacjach z ostatniego roku z danej gałęzi prawa, tak więc nasze kursy są zawsze aktualne i zgodne z obowiązującym stanem prawnym.

Na życzenie możemy wystawić także dla Ciebie imienny certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. Dziękuję za uwagę i zapraszam serdecznie do udziału w kursie. Gdybyś miał albo miała jakieś wątpliwości albo pytania, śmiało służę pomocą. Do zobaczenia! 

 

Szkolenie prawo karne online 2024 – Prawo dla Ciebie (zapowiedź)
Przewiń do góry