Szkolenie prawo gospodarcze online 2024 – Prawo dla Ciebie (zapowiedź)

kurs szkolenie prawo gospodarcze online 2024

Cześć! Nazywam się Adrian Szydlik, jestem radcą prawnym i prowadzę portal o nazwie ,,Prawo dla Ciebie”. Zapraszam Cię na przygotowany przeze mnie kurs ,,Prawo gospodarcze od podstaw”.

Dla kogo jest ten kurs? Czego się nauczę?

Wspomniany kurs skierowany jest przede wszystkim do osób początkujących, ale także dla tych nieco bardziej zaawansowanych, posiadających już podstawowe informacje z zakresu prawa gospodarczego. Kurs skupia się przede wszystkim na analizie odpowiednich przepisów prawnych z zakresu prawa gospodarczego.

W prostych słowach i na konkretnych przykładach (wraz z orzecznictwem i doktryną) zaprezentuję Ci kwestie dotyczące podstaw prawa gospodarczego – administracji publicznej, działalności gospodarczej, działalności nierejestrowanej, koncesji, zezwoleń, fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni, samorządów, gospodarki komunalnej, ochrony konkurencji i konsumentów, przeciwdziałania nieuczciwym praktykom rynkowym, prawa autorskiego, prawa własności przemysłowej, zamówień publicznych, ochrony danych osobowych oraz wieloma innymi.

Co zawiera szkolenie?

Kurs składa się z artykułów, wykładów w formie audio i wideo, spisu orzecznictwa, zawiera stworzony przeze mnie krótki podręcznik do prawa gospodarczego w formie e-booka, a także zestaw różnych kazusów z prawa gospodarczego. Po jego ukończeniu każdy z uczestników będzie posiadał ugruntowaną podstawową wiedzę z zakresu prawa gospodarczego, pomocną w codziennym życiu, a także w zakresie zdania egzaminu czy też kolokwium z tej gałęzi prawa.

Kurs jest także przydatny dla prawników oraz innych osób, które na co dzień stykają się z prawem gospodarczym, aby usystematyzować swoją wiedzę albo przypomnieć sobie część informacji w tym zakresie. Idealny dla studentów, a także aplikantów radcowskich oraz adwokackich. Na koniec każdego z wykładów dorzucamy dodatkowe zadania aktywizujące słuchacza.

Gdzie znajdę kurs z podstaw prawa gospodarczego?

Pierwsze 3 darmowe odcinki z gośćmi znajdują się na naszym kanale YouTube (Prawo dla Ciebie) oraz w formie podcastu na Spotify. Na YouTube oraz Udemy dostepny jest także nasz darmowy poprzedni kurs z prawa pracy, zatem możesz szybko sprawdzić czy ta forma nauki jest dla Ciebie i czy sposób, w jaki przekazuję wiedzę Ci odpowiada. Koszt zakupu dostępu do całego kursu to 109,99 zł. Dla pierwszych osób dorzucam także bonusowy moduł dotyczący sposobów szybkiej oraz efektywnej nauki. Kurs możesz zakupić po darmowej rejestracji na stronie www.prawodlaciebie.elms.pl.

Gwarantujemy pełne zadowolenie z kursu albo zwrot pieniędzy. Co roku (w styczniu) dodajemy także dodatkowy odcinek, w którym opowiadamy o wszystkich nowelizacjach z ostatniego roku z danej gałęzi prawa, tak więc nasze kursy są zawsze aktualne i zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Na życzenie możemy wystawić także dla Ciebie imienny certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. Dziękuję za uwagę i zapraszam serdecznie do udziału w kursie. Gdybyś miał albo miała jakieś wątpliwości albo pytania, śmiało służę pomocą. Do zobaczenia!

 

Szkolenie prawo gospodarcze online 2024 – Prawo dla Ciebie (zapowiedź)

Dodaj komentarz

Przewiń do góry