E-book podręcznik z prawa pracy

e-book podrecznik prawo pracy dla ciebie

Bezpłatny e-book prawo pracy

Cześć! W ostatnim czasie zakończyliśmy nasz kurs z prawa pracy. Cały kurs znajduje się za darmo na naszym kanale YouTube w formie 21 odcinków z kazusami, a także na platformie Udemy. Do każdego odcinka na blogu pojawiał się artykuł jeszcze rozwijający temat danego odcinka, a z tych artykułów stworzyliśmy e-booka w formie podręcznika z prawa pracy.

Darmowy podręcznik prawo pracy

Zawiera dużo teorii i trochę praktyki, ma ponad 160 stron, 21 rozdziałów, mnóstwo źródeł, orzecznictwa, odwołania do aktów prawnych oraz poglądów doktryny. Wszystko dostepne jest do bezpłatnego pobrania na naszej stronie internetowej – www.prawodlaciebie.com.pl/ebooki

Jeśli macie jakieś pytania, wątpliwości albo chcielibyście podzielić się z nami Waszą oceną e-booka, to dawajcie śmiało znać mailowo albo w komentarzu. Obecnie pracujemy dla Was nad kolejnym kursem z prawa cywilnego, którego kilka początkowych odcinków będzie darmowo dostępne na naszym kanale YouTube, natomiast pełna wersja kursu będzie możliwa do zakupu na przygotowanej przez nas niedługo platformie.

Subskrybujcie zatem kanał i czekajcie na nowości, do usłyszenia!

E-book podręcznik z prawa pracy

Dodaj komentarz

Przewiń do góry