Kurs (szkolenie) z podstaw prawa handlowego online 2023

kurs szkolenie prawo handlowe podstawy online 2023

Cześć! Nazywam się Adrian Szydlik, jestem prawnikiem i prowadzę portal o nazwie ,,Prawo dla Ciebie”. Zapraszam Cię na przygotowany przeze mnie oraz doradcę podatkowego, Katarzynę Zimolzak (z portalu Edukacja Podatkowa) kurs ,,Prawo handlowe od podstaw”.

Kurs podstawy prawa handlowego 2023

Wspomniany kurs skierowany jest przede wszystkim do osób początkujących, ale także dla tych nieco bardziej zaawansowanych, posiadających już podstawowe informacje z zakresu prawa handlowego. Kurs skupia się przede wszystkim na analizie odpowiednich przepisów prawnych z zakresu prawa handlowego. W prostych słowach i na konkretnych przykładach (wraz z orzecznictwem i doktryną) zaprezentuję Ci kwestie dotyczące podstaw prawa handlowego – przepisów ogólnych KSH, spółki jawnej, partnerskiej, komandytowej, komandytowo-akcyjnej, spółki z ograniczona odpowiedzialnością, spółki akcyjnej, prostej spółki akcyjnej, a także łączenia, podziału i przekształcanai spółek. Poruszane są również zagadnienia związane z EZIG, spółką europejską, konsorcjum, prawem upadłościowym, prawem restrukturyzacyjnym, przedsiębiorcą, przedsiębiorstwem, umowami handlowymi oraz wieloma innymi.

Co zawiera szkolenie online z prawa handlowego?

Kurs składa się z:

  • artykułów i ebooka – podręcznika do prawa handlowego (ponad 160 stron),
  • wykładów w formie audio i wideo (ponad 4h nagrań),
  • spisu orzecznictwa,
  • a także zestaw różnych kazusów z prawa handlowego.

Po jego ukończeniu każdy z uczestników będzie posiadał ugruntowaną podstawową wiedzę z zakresu prawa handlowego, pomocną w codziennym życiu, a także w zakresie zdania egzaminu czy też kolokwium z tej gałęzi prawa. Kurs jest także przydatny dla prawników oraz innych osób, które na co dzień stykają się z prawem handlowym, aby usystematyzować swoją wiedzę albo przypomnieć sobie część informacji w tym zakresie. Idealny dla studentów, a także aplikantów radcowskich oraz adwokackich. Na koniec każdego z wykładów dorzucamy dodatkowe zadania aktywizujące słuchacza.

Gdzie znajdę kurs online? Ile kosztuje szkolenie?

Pierwsze 3 darmowe odcinki z gośćmi znajdują się na naszym kanale YouTube (Prawo dla Ciebie) oraz w formie podcastu na Spotify. Na YouTube oraz Udemy dostepny jest także nasz darmowy poprzedni kurs z prawa pracy, zatem możesz szybko sprawdzić czy ta forma nauki jest dla Ciebie i czy sposób, w jaki przekazuję wiedzę Ci odpowiada. Koszt zakupu dostępu do całego kursu to 89,99 zł. Dla pierwszych osób dorzucam także bonusowy moduł dotyczący sposobów szybkiej oraz efektywnej nauki. Kurs możesz zakupić po darmowej rejestracji na stronie www.prawodlaciebie.elms.pl.

Prawo handlowe od podstaw online 2023

Gwarantujemy pełne zadowolenie z kursu albo zwrot pieniędzy. Co roku (w styczniu) dodajemy także dodatkowy odcinek, w którym opowiadamy o wszystkich nowelizacjach z ostatniego roku z danej gałęzi prawa, tak więc nasze kursy są zawsze aktualne i zgodne z obowiązującym stanem prawnym. Na życzenie możemy wystawić także dla Ciebie imienny certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. Dziękuję za uwagę i zapraszam serdecznie do udziału w kursie. Gdybyś miał albo miała jakieś wątpliwości albo pytania, śmiało służę pomocą. Do zobaczenia!

 

Kurs (szkolenie) z podstaw prawa handlowego online 2023

Dodaj komentarz

Przewiń do góry